top of page
lefticx_edited_edited.jpg

Modul
Prodej

PRODEJ_edited.png
Prodej.png

APLISO PRODEJ vám nabízí řadu klíčových funkcí, které vám pomohou řídit váš prodej efektivně a transparentně. Systém poskytuje centralizovanou správu objednávek, proces schvalování faktur, automatické párování objednávek a faktur a digitální archivaci všech faktur po zákonnou dobu.

APLISO PRODEJ
 

Jistě jste se již setkali s problémy, které souvisí s řízením prodeje ve vaší firmě. Sledování objednávek, vystavování a schvalování faktur, kontrola nesrovnalostí a udržování dokumentace v souladu s právními předpisy – to vše může být velmi náročné a stresující. To vše je navíc ztíženo rychlým tempem dnešního digitálního světa, ve kterém je třeba být neustále "na příjmu".
 

Pokud se tento proces nespravuje správně, může to vést k řadě vážných problémů. Chyby ve fakturaci mohou způsobit ztrátu důvěry zákazníků, pokuty za nesoulad s regulacemi nebo dokonce právní problémy. Nehledě na to, že všechna tato administrativa vám bere čas, který byste mohli věnovat rozvoji svého podnikání.
 

Naštěstí existuje řešení: Modul APLISO PRODEJ. Tento nástroj vám poskytne komplexní řešení pro správu všech aspektů vašeho prodeje. Od objednávek po faktury, vše je řešeno jedním intuitivním systémem, který je navržen tak, aby vám usnadnil život.
 

Naši zákazníci, kteří používají APLISO PRODEJ, viděli významné zlepšení v efektivitě a přesnosti svých prodejních procesů. Díky automatizaci a digitalizaci procesů snížili počet chyb, zlepšili sledování objednávek a faktur a ulehčili si práci s archivací dokumentů.
 

APLISO PRODEJ vám nabízí řadu klíčových funkcí, které vám pomohou řídit váš prodej efektivně a transparentně. Systém poskytuje centralizovanou správu objednávek, proces schvalování faktur, automatické párování objednávek a faktur a digitální archivaci všech faktur po zákonnou dobu.
 

Pokud máte zájem vylepšit efektivitu a transparentnost svých prodejních operací, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informace o tom, jak APLISO PRODEJ může pomoci vaší firmě. Uvidíte, že správa prodeje nemusí být noční můra, ale může se stát vaší strategickou výhodou.

Hlavní vlastnosti:
 

 

1. Správa objednávek: Centralizovaný systém pro správu všech přijatých objednávek, což usnadňuje sledování a zpracování prodejních transakcí.
 

 

2. Schvalování faktur: Před vystavením faktury je možné provést schvalovací proces, což zajišťuje, že všechny faktury jsou v souladu s interními směrnicemi a standardy.
 

 

3. Párování objednávek a faktur: Automatické párování přijatých objednávek s vystavenými fakturami eliminuje nesrovnalosti a zajišťuje přesnost a transparentnost v prodejním procesu.
 

 

4. Digitalizace procesů: Všechny prodejní operace jsou digitalizovány, což zvyšuje efektivitu, snižuje chyby a umožňuje rychlý přístup k důležitým informacím.
 

 

5. Uchování faktur: Všechny vystavené faktury jsou bezpečně uchovány v systému po zákonnou lhůtu, což usnadňuje archivaci a přístup k historickým datům.

bottom of page