top of page

Reference - modul eSSL

essl.jpg

Představujeme Vám jednoho z našich významných partnerů – V oblasti státní správy a geoinformačních technologií náš klient patří k těm nejvýznamnějším a nejprestižnějším ve svém odvětví. Zajišťující klíčovou státní správu katastru nemovitostí České republiky, tento subjekt hrál rozhodující roli v zabezpečení činností spojených se standardizací geografického názvosloví, stejně tak v elektronizaci katastrálních služeb, která byla úspěšně dokončena v roce 2017.

 

S historií sahající mnoho let zpět, tento klient je známý pro svůj významný přínos k rozvoji realitního a hypotečního trhu, provádění vkladů práv k nemovitostem a digitalizaci katastrálních služeb. S ročním objemem více než 1 milionu vkladů práv, s více než 4 000 zaměstnanců a rozpočtem 525 milionů Kč, tento klient stojí v čele inovací ve svém odvětví.

 

Přes svou impozantní velikost a rozsah operací, tento subjekt si zachovává svůj závazek k transparentnosti a veřejné službě, poskytující veřejnosti přístup k základním katastrálním informacím elektronickou cestou a bezplatnými nahlížení službami. Díky svému závazku k inovacím a expanzi, tento subjekt nejenže udává standard pro odvětví, ale také vytváří nové možnosti pro budoucí růst a rozvoj.

 

V oblasti státní správy katastru nemovitostí České republiky, kde je zacházení s obrovským množstvím informací nezbytností, je elektronická správa dokumentů (eSSL) nezbytnou součástí každodenní agendy. Výzvou je efektivní, bezpečné a systematické zacházení s dokumenty.

 

Každý den se tato organizace potýká s nástrahami papírování, hledáním dokumentů, jejich ukládáním a sdílením. Je snadné se cítit zavaleni množstvím papírů a složek. Navíc v případě ztráty nebo nesprávného uložení důležitého dokumentu či smlouvy může dojít k vážným následkům, včetně finančních ztrát, právních problémů, ztráty důvěry nebo dokonce pokut.

 

Pochopitelně, když je na hře tolik, je třeba mít na místo spolehlivý a robustní systém správy dokumentů. Naštěstí jsme pro tuto organizaci připravili řešení, které je nejen inovativní, ale také maximálně uživatelsky přívětivé. Díky našemu elektronickému systému správy dokumentů (APLISO SPISOVÁ SLUŽBA - eSSL) je zacházení s dokumenty nyní rychlejší, jednodušší a především mnohem bezpečnější.

 

Nyní již nemusí trávit hodiny hledáním správného dokumentu. S naším systémem je možné ihned najít, upravit či sdílet jakýkoliv dokument, a to vše elektronicky a s nejvyšší možnou úrovní bezpečnosti. Zastaralé postupy a rizika spojená s chybami v dokumentech jsou nyní minulostí. S naším řešením může organizace dále pokračovat ve své cenné práci s jistotou, že jejich dokumenty jsou v bezpečí.

 

 

 

13 let spolupráce 2500+ uživatelů 800 000 dokumentů+ úkolů/rok 2 moduly APLISO

bottom of page